Гайка М1.6 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка М1.6 ГОСТ 5915-70 має шестигранну форму та внутрішню метричну різьбу. Таке кріплення використовують для надійного з’єднання невеликих деталей, де важливо зберегти компактність вузла та забезпечити точну фіксацію різьбових елементів.
Застосовують виріб разом із гвинтами, болтами та шпильками М1.6 у приладобудуванні, точних механізмах, електротехнічних вузлах і невеликих монтажних конструкціях. Гайки виготовляють із нержавіючої сталі А4 (аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316), яка не піддається корозії та підходить для експлуатації у вологому або агресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.35 |
|
Розмір під ключ |
S |
3.2 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
3.41 |
|
Висота гайки |
m |
1.3 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0.076 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 1.6 мм |
| Крок різьби | 0.35 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 1.3 мм |
| Розмір під ключ | 3.2 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 5,30 ₴




