Гайка М1.7 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка М1.7 – невелике шестигранне кріплення для з’єднань, де потрібен нестандартний малий типорозмір. Виріб має внутрішню метричну різьбу та застосовується разом із різьбовими деталями М1.7, забезпечуючи щільну фіксацію елементів конструкції.
Використовують такі гайки у компактних механізмах, приладових вузлах, електротехнічних виробах і невеликих складальних деталях. Виготовляють кріплення з нержавіючої сталі А4 (аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316). Вона стійка до корозії, не потребує додаткової обробки та підходить для роботи у вологому або агресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.35 |
|
Розмір під ключ |
S |
3.5 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
3.82 |
|
Висота гайки |
m |
1.4 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0.12 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 1.7 мм |
| Крок різьби | 0.34 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 1.4 мм |
| Розмір під ключ | 3.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 45,01 ₴




