Гайка М2 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка М2 ГОСТ 5915-70 має шестигранну форму з внутрішньою метричною різьбою. Металовиріб використовують для міцного з’єднання невеликих деталей разом із гвинтами, болтами та шпильками М2, які збігаються за типорозміром і матеріалом.
Гайки М2 застосовують там, де важливі:
- компактний розмір з’єднувального елемента;
- стійкість кріплення до корозії;
- акуратний зовнішній вигляд вузла після монтажу;
- надійна фіксація деталей малого розміру.
Вироби виготовляють із нержавіючої сталі А4 (аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316). Такий матеріал підходить для експлуатації у вологому й агресивному середовищі, тому кріплення використовують у приладобудуванні, машинобудуванні, електротехнічних виробах і невеликих металевих конструкціях.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.4 |
|
Розмір під ключ |
S |
4 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
4.32 |
|
Висота гайки |
m |
1.6 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0.142 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 2 мм |
| Крок різьби | 0.4 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 1.6 мм |
| Розмір під ключ | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 0,60 ₴




