Гайка М2.3 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка М2.3 ГОСТ 5915-70 – малогабаритне шестигранне кріплення з внутрішньою метричною різьбою. Виріб застосовують для акуратної фіксації невеликих деталей у різьбових з’єднаннях, використовуючи його разом із гвинтами, болтами або шпильками відповідного типорозміру.
Такі металовироби потрібні у приладобудуванні, точних механізмах, електротехнічних виробах і невеликих складальних вузлах. Гайки виготовляють із нержавіючої сталі А4 (аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316). Матеріал стійкий до корозії, добре переносить вологе й агресивне середовище, тому кріплення зберігає робочі властивості під час тривалої експлуатації.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.45 |
|
Розмір під ключ |
S |
4.5 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
4.95 |
|
Висота гайки |
m |
1.8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0.20 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 2.3 мм |
| Крок різьби | 0.45 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 1.8 мм |
| Розмір під ключ | 4.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 4,16 ₴




