Гайка М3 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка М3 ГОСТ 5915-70 – поширений малий типорозмір шестигранного кріплення з внутрішньою метричною різьбою. Виріб застосовують для фіксації деталей разом із гвинтами, болтами та шпильками М3, підбираючи кріплення за діаметром, матеріалом і умовами експлуатації.
Використовують такі металовироби у приладобудуванні, машинобудуванні, складанні корпусів, кріпленні металевих і пластикових елементів. Гайки виготовляють із нержавіючої сталі А4 (аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316). Матеріал не піддається корозії та підходить для вологого або агресивного середовища, де звичайне кріплення швидко втрачає зовнішній вигляд.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
5.5 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
6.01 |
|
Висота гайки |
m |
2.4 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0.384 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 2 мм |
| Розмір під ключ | 5.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 0,42 ₴




