Гайка М33 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка М33 ГОСТ 5915-70 – велике шестигранне кріплення з внутрішньою метричною різьбою. Виріб застосовують для міцних розбірних з’єднань разом із болтами, шпильками та іншими різьбовими деталями відповідного типорозміру.
Дані металовироби використовують у будівництві, машинобудуванні, металевих конструкціях і промисловому обладнанні, де важливо підібрати надійне кріплення великого діаметра. Гайки виготовляють із нержавіючої сталі А4 (аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316). Матеріал стійкий до корозії та підходить для експлуатації у вологому або агресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
50 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
55.37 |
|
Висота гайки |
m |
26 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
288 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 33 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 26 мм |
| Розмір під ключ | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 165,47 ₴




