Гайка М39 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка М39 ГОСТ 5915-70 застосовується у з’єднаннях великого діаметра, де потрібна надійна фіксація різьбових елементів. Виріб має шестигранну зовнішню форму, тому його зручно затягувати та демонтувати інструментом під відповідний розмір ключа.
Великі гайки М39 використовують для:
- складання металоконструкцій;
- монтажу промислового обладнання;
- фіксації опорних і тримальних вузлів;
- з’єднань, що працюють у вологому середовищі.
Виготовляють кріплення з нержавіючої сталі А4 (аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316). Матеріал відрізняється високою корозійною стійкістю та підходить для експлуатації в умовах підвищеної вологості, відкритого монтажу й контакту з агресивним середовищем.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
4 |
|
Розмір під ключ |
S |
60 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
66.44 |
|
Висота гайки |
m |
31 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
502 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 39 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 31 мм |
| Розмір під ключ | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 310,26 ₴




