Гайка М45 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка М45 ГОСТ 5915-70 – великий з’єднувальний елемент із внутрішньою метричною різьбою та шестигранною зовнішньою формою. Кріплення використовують разом із болтами та шпильками М45, коли необхідно зібрати міцний різьбовий вузол великого діаметра.
Виріб підходить для важких металевих конструкцій, промислового обладнання, будівельних вузлів і з’єднань, які експлуатуються у вологому середовищі. Гайки виготовляють із нержавіючої сталі А4 (аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316). Матеріал допомагає захистити з’єднання від корозії та зберегти робочі властивості кріплення під час тривалої експлуатації.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
4.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
70 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
76.95 |
|
Висота гайки |
m |
36 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
800 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 45 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 36 мм |
| Розмір під ключ | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 625,73 ₴




