Шайба Ф1.7 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба Ф1.7 DIN 125 використовується в невеликих різьбових з’єднаннях, де важливо акуратно розподілити навантаження від гайки, болта або гвинта. Плоска форма виробу допомагає збільшити площу опори та знизити ризик пошкодження поверхні під час затягування кріплення.
Для виготовлення такої шайби застосовують нержавіючу сталь А2 та її аналоги. Матеріал добре протистоїть корозії, тому кріплення підходить для встановлення у вологому середовищі, у приладових вузлах, невеликих механізмах та інших з’єднаннях відповідного типорозміру.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М1,7 |
1,8 |
4,5 |
0,3 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна у нас на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, наявне на сайті, є в наявності, тому ви можете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Фахівці проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка країною в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 1.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 4.5 мм |
| Товщина шайби | 0.3 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,13 ₴




