Шайба Ф56 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба Ф56 DIN 125 застосовується в масивних з’єднаннях, де звичайного контакту гайки або болта з поверхнею недостатньо. Завдяки зовнішньому діаметру 105 мм виріб створює широку опору та допомагає рівномірно розподілити зусилля затягування.
Нержавіюче виконання зі сталі А2 зручне для вузлів, які мають зберігати працездатність при контакті з вологою. Така шайба добре поєднується з кріпленням відповідного типорозміру та допомагає зробити з’єднання більш акуратним, стійким і довговічним.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М56 |
58 |
105 |
9 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна у нас на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, наявне на сайті, є в наявності, тому ви можете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Фахівці проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка країною в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 58 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Товщина шайби | 9 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 232 ₴




