Шайба Ф2.8 DIN 125 плоска нержавіюча
DIN 125 задає основні розміри плоских шайб, які застосовують для більш надійної та акуратної роботи різьбового з’єднання. Шайба Ф2.8 використовується з кріпленням малого діаметра та допомагає зменшити навантаження на ділянку навколо отвору.
У виконанні з нержавіючої сталі А4 виріб можна застосовувати там, де кріплення контактує з вологою, мийними засобами або атмосферними опадами. Шайба залишається простою за формою, але додає з’єднанню стійкості та допомагає зберегти поверхню деталі після затягування.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М2,8 |
3 |
7 |
0,5 |
Купити шайбу DIN 125 із нержавійки можна на сайті компанії «Зевс». У нас ви можете замовити цей та інші металовироби з аустенітної сталі А4, а також з інших матеріалів, що повністю відповідають умовам експлуатації.
Компанія «Зевс» пропонує великий асортимент кріплення за вигідною вартістю та можливість отримання знижки при замовленні шайб оптом. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені строки. Якщо у вас виникнуть труднощі під час вибору товару або оформлення замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 7 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
- Ціна: від 0,20 ₴




