Шайба Ф39 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба Ф39 DIN 125 застосовується у великих різьбових з’єднаннях, де важливо створити стійку опору під гайкою або голівкою болта. Її плоска форма допомагає розподілити зусилля затягування по поверхні та зменшити ризик деформації матеріалу.
Для виробництва таких шайб вибирають нержавіючу сталь А4, якщо з’єднання має працювати у складніших умовах:
- А4 належить до аустенітних нержавіючих сталей;
- її поширений аналог – AISI 316;
- також застосовують позначення 03Х17Н14М2;
- матеріал краще підходить для вологого та хлорвмісного середовища.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М39 |
40 |
72 |
6 |
Купити шайбу DIN 125 із нержавійки можна на сайті компанії «Зевс». У нас ви можете замовити цей та інші металовироби з аустенітної сталі А4, а також з інших матеріалів, що повністю відповідають умовам експлуатації.
Компанія «Зевс» пропонує великий асортимент кріплення за вигідною вартістю та можливість отримання знижки при замовленні шайб оптом. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені строки. Якщо у вас виникнуть труднощі під час вибору товару або оформлення замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Товщина шайби | 6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
- Ціна: від 80,14 ₴




