Шайба Ф45 DIN 125 плоска нержавіюча
Коли потрібно захистити опорну поверхню від продавлювання, у з’єднання додають плоску шайбу Ф45 DIN 125. Вона стає проміжним елементом між кріпленням і деталлю, допомагає зберегти поверхню акуратною та підвищує стійкість вузла.
Шайба зі сталі А4 підходить для кріпильних з’єднань, де можливі вологість, зовнішній монтаж або контакт із більш агресивним середовищем. Такий матеріал добре працює без додаткового покриття, а стандарт DIN 125 задає зрозумілі розміри для правильного підбору деталі.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М45 |
46 |
85 |
7 |
Купити шайбу DIN 125 із нержавійки можна на сайті компанії «Зевс». У нас ви можете замовити цей та інші металовироби з аустенітної сталі А4, а також з інших матеріалів, що повністю відповідають умовам експлуатації.
Компанія «Зевс» пропонує великий асортимент кріплення за вигідною вартістю та можливість отримання знижки при замовленні шайб оптом. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені строки. Якщо у вас виникнуть труднощі під час вибору товару або оформлення замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Товщина шайби | 7 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
| Сумісність з моделлю | M45 |
- Ціна: від 131,15 ₴




