Шайба Ф48 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба Ф48 DIN 125 використовується у великому кріпильному вузлі як опорна деталь під болт, гайку або шпильку. Вона допомагає зробити затягування більш рівномірним і знижує ризик пошкодження поверхні під час роботи з масивними деталями.
Нержавіючі шайби такого розміру застосовують у різних напрямах:
- під час монтажу металоконструкцій та опорних елементів;
- у промисловому та ремонтному обладнанні;
- у зовнішніх вузлах, де кріплення контактує з вологою;
- у складаннях, де потрібна стійкість сталі А4 до складнішого середовища.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М48 |
50 |
92 |
8 |
Купити шайбу DIN 125 із нержавійки можна на сайті компанії «Зевс». У нас ви можете замовити цей та інші металовироби з аустенітної сталі А4, а також з інших матеріалів, що повністю відповідають умовам експлуатації.
Компанія «Зевс» пропонує великий асортимент кріплення за вигідною вартістю та можливість отримання знижки при замовленні шайб оптом. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені строки. Якщо у вас виникнуть труднощі під час вибору товару або оформлення замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Товщина шайби | 8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
- Ціна: від 208,33 ₴




