Шайба Ф50 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайбу Ф50 DIN 125 підбирають під кріплення відповідного діаметра, коли у з’єднанні потрібна широка та рівна опора. Під час затягування вона допомагає зменшити місцевий тиск і робить контакт між кріпленням та основною деталлю більш стабільним.
А4 – це нержавіюча сталь для умов, де кріплення може стикатися з вологою, змінами середовища або більш активними речовинами. У великому вузлі така шайба працює як проста, але важлива деталь, від якої залежить акуратність і надійність усього складання.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М50 |
52 |
92 |
8 |
Купити шайбу DIN 125 із нержавійки можна на сайті компанії «Зевс». У нас ви можете замовити цей та інші металовироби з аустенітної сталі А4, а також з інших матеріалів, що повністю відповідають умовам експлуатації.
Компанія «Зевс» пропонує великий асортимент кріплення за вигідною вартістю та можливість отримання знижки при замовленні шайб оптом. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені строки. Якщо у вас виникнуть труднощі під час вибору товару або оформлення замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Товщина шайби | 8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
| Сумісність з моделлю | F50 |
- Ціна: від 228,57 ₴




