Шайба Ф1.6 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоска нержавіюча шайба Ф1.6 ГОСТ 11371-78 застосовується в з’єднаннях малого діаметра разом із гвинтами, болтами та іншими кріпильними деталями відповідного типорозміру. Виріб збільшує площу опори під кріпленням і допомагає рівномірніше розподілити навантаження на поверхню матеріалу.
Ми пропонуємо вам замовити шайби типу 1, що мають прямокутний переріз і відрізняються відсутністю фаски на зовнішній крайці. Шайба з нержавійки А2 та аналогів цього матеріалу може використовуватися у вологому середовищі як допоміжний елемент для акуратного і надійного складання різьбового з’єднання.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М1.6 |
1,7 |
4 |
0,3 |
Завод «Зевс» пропонує вам замовити будь-яке кріплення, що вас цікавить, за вигідною ціною з можливістю отримання додаткової знижки при оформленні оптової покупки.
У нас ви зможете придбати плоскі шайби ГОСТ 11371-78 зі сталі А2, а також з інших матеріалів (вуглецевої, легованої сталі, А4, латуні) з доставкою по всій країні в найстисліші терміни. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Чекаємо на ваші дзвінки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 1.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 4 мм |
| Товщина шайби | 0.3 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 0,11 ₴




