Шайба Ф3.5 ГОСТ 11371-78 плоска нержавіюча
Плоска нержавіюча шайба Ф3.5 ГОСТ 11371-78 застосовується в різьбових з’єднаннях невеликого діаметра разом із гвинтами, болтами та гайками відповідного типорозміру. Деталь встановлюють під кріплення, щоб збільшити площу опори та зробити розподіл навантаження більш рівномірним.
Шайба з нержавійки А2 добре підходить для складання вузлів, де важливі акуратний монтаж, стійкість до вологи та відсутність додаткового захисного покриття. Такий виріб допомагає зменшити тиск на поверхню матеріалу і зробити з’єднання більш стабільним при затягуванні.
Конструкція шайби ГОСТ 11371-78

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М3.5 |
3,7 |
8 |
0,5 |
Завод «Зевс» пропонує вам замовити будь-яке кріплення, що вас цікавить, за вигідною ціною з можливістю отримання додаткової знижки при оформленні оптової покупки.
У нас ви зможете придбати плоскі шайби ГОСТ 11371-78 зі сталі А2, а також з інших матеріалів (вуглецевої, легованої сталі, А4, латуні) з доставкою по всій країні в найстисліші терміни. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Чекаємо на ваші дзвінки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 3.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 0,13 ₴




