Гвинт М3 DIN 7380, ISO 7380 з напівкруглою голівкою
Гвинт підвищеної міцності М3 ISO 7380 з напівсферичною головкою форми. Має заглиблення під шестигранний або Torx ключ. Застосовується у меблевій галузі, а також для з'єднання пакету деталей у різних сферах виробництва. Найчастіше використовується разом з гайками та шайбами відповідного розміру і того самого матеріалу.

Основні характеристики гвинта М3 ISO 7380 (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр |
d |
М3 |
|
|
Крок різьби |
P |
0.5 | |
|
Діаметр голівки |
Dk |
max |
5.7 |
|
min |
5.4 | ||
|
Висота голівки |
k |
max |
1.65 |
|
min |
1.40 | ||
|
Розмір під ключ |
s |
2 | |
Таблиця теоретичної маси гвинта М3 ISO 7380
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
4 |
0.36 |
|
5 |
0.42 |
|
6 |
0.48 |
|
8 |
0.54 |
|
10 |
0.64 |
|
12 |
0.70 |
|
16 |
0.85 |
|
20 |
1.05 |
|
25 |
1.32 |
|
30 |
1.41 |
|
35 |
1.83 |
|
40 |
1.95 |
Замовити гвинти DIN 7380, ISO 7380 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Вся продукція виготовляється відповідно до ГОСТ, DIN, ISO. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або онлайн на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.7 мм |
| Висота головки | 1.65 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 0,44 ₴




