Гвинт М4 DIN 7380, ISO 7380 з напівкруглою голівкою
Гвинт підвищеної міцності М4 ISO 7380 з напівсферичною голівкою. Має заглиблення під шестигранний або під ключ Torx. Застосовується у меблевій галузі, а також для з'єднання пакету деталей у різних сферах виробництва. Найчастіше використовується разом з гайками та шайбами відповідного розміру і того самого матеріалу.
Гвинти, аналогічні стандарту DIN 7380, також виробляють за ГОСТ 28963-91. Матеріалом для виготовлення може бути вуглецева або нержавіюча сталь. Технічні характеристики кріплення повністю відповідають заявленим стандартом.

Основні характеристики гвинта М4 ISO 7380 (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр |
d |
М4 |
|
|
Крок різьби |
P |
0.7 | |
|
Діаметр голівки |
Dk |
max |
7.6 |
|
min |
7.24 | ||
|
Висота голівки |
k |
max |
2.20 |
|
min |
1.95 | ||
|
Розмір під ключ |
s |
2.5 | |
Таблиця теоретичної маси гвинта М4 ISO 7380
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
4 |
0.50 |
|
5 |
0.50 |
|
6 |
0.56 |
|
8 |
0.85 |
|
10 |
1.14 |
|
12 |
1.32 |
|
14 |
1.50 |
|
16 |
1.67 |
|
20 |
1.95 |
|
25 |
2.28 |
|
30 |
2.78 |
|
35 |
3.12 |
|
40 |
3.60 |
|
45 |
4.95 |
|
50 |
5.54 |
Замовити гвинти DIN 7380, ISO 7380 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Вся продукція виготовляється відповідно до ГОСТ, DIN, ISO. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або онлайн на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 7.6 мм |
| Висота головки | 2.2 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 0,63 ₴




