Гвинт М5 DIN 7380, ISO 7380 з напівкруглою голівкою
Гвинт підвищеної міцності М5 ISO 7380 застосовується в меблевій галузі, а також для надійного з'єднання деталей та елементів різних конструкцій у багатьох сферах виробництва.
Використовують металовироби спільно з гайками та шайбами в одному типорозмірі. Конструкційно кріплення є металевим стрижнем з повним метричним різьбленням з напівсферичною голівкою. Виріб оснащений заглибленням під шестигранний або Torx ключ.

Основні характеристики гвинта М5 ISO 7380 (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр |
d |
М5 |
|
|
Крок різьби |
P |
0.8 | |
|
Діаметр голівки |
Dk |
max |
9.50 |
|
min |
9.14 | ||
|
Висота голівки |
k |
max |
2.75 |
|
min |
2.50 | ||
|
Розмір під ключ |
s |
3 | |
Таблиця теоретичної маси гвинта М5 ISO 7380
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
6 |
1.33 |
|
8 |
1.79 |
|
10 |
2.25 |
|
12 |
2.48 |
|
14 |
2.71 |
|
16 |
2.93 |
|
20 |
3.39 |
|
25 |
3.87 |
|
30 |
4.54 |
|
35 |
5.85 |
|
40 |
5.90 |
|
45 |
6.50 |
|
50 |
7.17 |
|
55 |
7.96 |
|
60 |
8.75 |
Замовити гвинти DIN 7380, ISO 7380 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Вся продукція виготовляється відповідно до ГОСТ, DIN, ISO. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або онлайн на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 9.14 мм |
| Висота головки | 2.75 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 0,77 ₴




