Гвинт М6 DIN 7380, ISO 7380 з напівкруглою голівкою
Гвинт підвищеної міцності М6 ISO 7380 з напівсферичною голівкою має поглиблення під шестигранний ключ або під ключ Torx. Монтаж/демонтаж виробів М6 проводять ключами відповідної форми та розміру. Шлиц у вигляді шестигранника чи зірки має низьку ймовірність зриву – їх можна затягувати з максимальним зусиллям.
Застосовуються гвинти ГОСТ 28963-91 у меблевій галузі, а також для з'єднання пакету деталей у різних сферах виробництва. Найчастіше використовується разом з гайками та шайбами відповідного розміру і того самого матеріалу. Також кріплення DIN 7380 можна вкручувати в заздалегідь підготовлений отвір з різьбленням. Високоміцнісні характеристики металовиробів М6 дозволяють застосовувати їх у навантажених сполуках.

Основні характеристики гвинта М6 ISO 7380 (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр |
d |
М6 |
|
|
Крок різьби |
P |
1 | |
|
Діаметр голівки |
Dk |
max |
10.50 |
|
min |
10.07 | ||
|
Висота голівки |
k |
max |
3.3 |
|
min |
3.0 | ||
|
Розмір під ключ |
s |
4 | |
Таблиця теоретичної маси гвинта М6 ISO 7380
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
8 |
2.80 |
|
10 |
3.05 |
|
12 |
3.55 |
|
14 |
3.81 |
|
16 |
4.08 |
|
20 |
4.98 |
|
25 |
5.70 |
|
30 |
6.50 |
|
35 |
7.37 |
|
40 |
8.46 |
|
45 |
8.46 |
|
50 |
8.89 |
|
55 |
9.49 |
|
60 |
10.06 |
|
70 |
10.66 |
|
80 |
10.80 |
Замовити гвинти DIN 7380, ISO 7380 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Вся продукція виготовляється відповідно до ГОСТ, DIN, ISO. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або онлайн на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10.5 мм |
| Висота головки | 3.3 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 1,04 ₴




