Гвинт М8 DIN 7380, ISO 7380 з напівкруглою голівкою
Гвинт підвищеної міцності М8 ISO 7380 з напівсферичною голівкою. Має заглиблення під шестигранний або Torx ключ. Застосовується у меблевій галузі, а також для з'єднання пакету деталей у різних сферах виробництва.
Найчастіше застосовується разом із гайками та шайбами відповідного розміру й того самого матеріалу. Виготовляють вироби за міжнародним стандартом ISO 7380 із конструкційної легованої сталі. Візуально метиз є напівсферичною головкою на циліндричному стрижні з повним метричним різьбленням.

Основні характеристики гвинта М8 ISO 7380 (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр |
d |
М8 |
|
|
Крок різьби |
P |
1.25 | |
|
Діаметр голівки |
Dk |
max |
14 |
|
min |
13.57 | ||
|
Висота голівки |
k |
max |
4.4 |
|
min |
4.1 | ||
|
Розмір під ключ |
s |
5 | |
Таблиця теоретичної маси гвинта М8 ISO 7380
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
10 |
6.23 |
|
12 |
6.96 |
|
14 |
7.34 |
|
16 |
8.22 |
|
20 |
9.62 |
|
25 |
10.02 |
|
30 |
12.82 |
|
35 |
14.13 |
|
40 |
15.76 |
|
45 |
18.60 |
|
50 |
20.04 |
|
55 |
20.40 |
|
60 |
22.19 |
|
70 |
23.27 |
|
80 |
24.34 |
Замовити гвинти DIN 7380, ISO 7380 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Вся продукція виготовляється відповідно до ГОСТ, DIN, ISO. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або онлайн на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 14 мм |
| Висота головки | 4.4 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 2,58 ₴




