Гвинт М10 DIN 7380, ISO 7380 з напівкруглою голівкою
Гвинт підвищеної міцності М10 ISO 7380 сталевий стрижень з повним метричним різьбленням і голівкою напівсферичної форми. Має заглиблення під шестигранний або Torx ключ.
Застосовується у меблевій галузі, а також для з'єднання пакету деталей у різних сферах виробництва. Кріплення використовується спільно з гайками та шайбами свого типорозміру. Виготовляють металовироби за стандартами якості DIN 7380, ISO 7380 з конструкційної легованої сталі.

Основні характеристики гвинта М10 ISO 7380 (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр |
d |
М10 |
|
|
Крок різьби |
P |
1.5 | |
|
Діаметр голівки |
Dk |
max |
17.50 |
|
min |
17.05 | ||
|
Висота голівки |
k |
max |
5.5 |
|
min |
5.2 | ||
|
Розмір під ключ |
s |
6 | |
Таблиця теоретичної маси гвинта М10 ISO 7380
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
12 |
19.90 |
|
16 |
20.90 |
|
20 |
22.90 |
|
25 |
27.90 |
|
30 |
30.40 |
|
35 |
32.90 |
|
40 |
33.15 |
|
45 |
36.10 |
|
50 |
39.30 |
|
55 |
42.50 |
|
60 |
45.70 |
|
70 |
51.20 |
|
80 |
52.10 |
Замовити гвинти DIN 7380, ISO 7380 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Вся продукція виготовляється відповідно до ГОСТ, DIN, ISO. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або онлайн на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 17.5 мм |
| Висота головки | 5.5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 4,48 ₴




