Гвинт М12 DIN 7380, ISO 7380 з напівкруглою голівкою
Гвинт М12, що виконується згідно з міжнародним стандартом ISO 7380 має такі особливості:
- стрижень з повним різьбленням;
- голівка напівсферичної форми;
- заглиблення під шестигранний ключ або під ключ Torx.
Гвинти DIN 7380 зі шліцем шестигранної або зіркоподібної форми забезпечують високу надійність з'єднання.

Основні характеристики гвинта М12 ISO 7380 (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр |
d |
М12 |
|
|
Крок різьби |
P |
1.75 | |
|
Діаметр голівки |
Dk |
max |
21.00 |
|
min |
20.48 | ||
|
Висота голівки |
k |
max |
6.6 |
|
min |
6.24 | ||
|
Розмір під ключ |
s |
8 | |
Таблиця теоретичної маси гвинта М12 ISO 7380
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
20 |
32.10 |
|
25 |
35.70 |
|
30 |
39.30 |
|
35 |
42.90 |
|
40 |
46.50 |
|
45 |
50.10 |
|
50 |
54.50 |
|
55 |
58.90 |
|
60 |
62.40 |
Замовити гвинти DIN 7380, ISO 7380 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Вся продукція виготовляється відповідно до ГОСТ, DIN, ISO. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або онлайн на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 21 мм |
| Висота головки | 6.6 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 7,45 ₴




