Шайба Ф3 DIN 7980 пружинна (Гровер) нержавіюча
Шайба-гровер Ф3 DIN 7980 з нержавіючої сталі А4 застосовується в різьбових з’єднаннях невеликого діаметра, де важливо знизити ризик самовільного розгвинчування кріплення. Виріб має форму розрізаного металевого кільця та під час затягування створює додаткове пружне зусилля.
Пружинна шайба встановлюється під голівку гвинта, болта або під гайку відповідного розміру. Металовиріб Ф3 підходить для вузлів, які можуть зазнавати вібрацій, змінних навантажень або працювати в умовах підвищеної вологості. Сталь А4 додатково підвищує стійкість деталі до корозії та впливу агресивного середовища.
Креслення шайби DIN 7980

Технічні характеристики шайби Ф3 (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
Ф3 |
|
Внутрішній діаметр |
3,1 |
|
Зовнішній діаметр |
6,2 |
|
Товщина шайби |
0,8 |
|
Висота шайби |
1,6 |
Замовити шайби гровер DIN 7980 зі сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу при мінімальному строку комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі строки. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 3.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 5.6 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
- Ціна: від 0,13 ₴




