Шайба Ф3 ГОСТ 6958-78 збільшена нержавіюча
Шайба Ф3 ГОСТ 6958-78 зі збільшеним зовнішнім діаметром використовується в кріпильних з’єднаннях, де потрібно отримати ширшу та стійкішу опору під гайку, болт або гвинт. Така шайба допомагає рівномірніше розподілити навантаження та знизити ризик пошкодження поверхні в місці затягування.
Виріб може бути створений у виконанні 1 класу точності А або С. Нержавіюча сталь А2 робить кріплення стійким до корозії та придатним для застосування у вологому середовищі.
Конструкція збільшеної шайби ГОСТ 6958-78 виконання 1

Основні технічні характеристики шайби Ф3 ГОСТ 6958-78 (мм):
|
Діаметр різьби кріпильної деталі |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, s |
|
|
Клас точності |
||||
|
А |
С |
|||
|
3,0 |
3,2 |
3,4 |
9,0 |
0,8 |
У нас на сайті ви можете:
- Вибрати потрібне кріплення з величезного асортименту, представленого в каталозі продукції заводу «Зевс».
- Отримати професійну консультацію від наших компетентних менеджерів.
- Зробити оптове замовлення та отримати велику знижку!
- Купити збільшені шайби ГОСТ 6958-78 зі сталі А2 або інше кріплення з можливістю отримання товару в будь-якому куточку України!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Внутрішній діаметр | 3.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Товщина шайби | 0.8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 6958-78 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,18 ₴




