Шайба Ф3.5 ГОСТ 6958-78 збільшена нержавіюча
Збільшена шайба Ф3.5 ГОСТ 6958-78 застосовується для кріпильних вузлів, де потрібно не просто зафіксувати деталь, а зробити з’єднання більш стійким до продавлювання матеріалу.
Широкий зовнішній діаметр допомагає розподілити навантаження від гайки, гвинта або болта по більшій площі. Шайба з нержавіючої сталі А2 зручна для монтажу в приміщеннях з вологістю, на відкритих ділянках і в конструкціях, де важлива корозійна стійкість кріплення.
Конструкція збільшеної шайби ГОСТ 6958-78 виконання 1

Основні технічні характеристики шайби Ф3.5 ГОСТ 6958-78 (мм):
|
Діаметр різьби кріпильної деталі |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, s |
|
|
Клас точності |
||||
|
А |
С |
|||
|
3,5 |
3,7 |
3,9 |
11,0 |
0,8 |
У нас на сайті ви можете:
- Вибрати потрібне кріплення з величезного асортименту, представленого в каталозі продукції заводу «Зевс».
- Отримати професійну консультацію від наших компетентних менеджерів.
- Зробити оптове замовлення та отримати велику знижку!
- Купити збільшені шайби ГОСТ 6958-78 зі сталі А2 або інше кріплення з можливістю отримання товару в будь-якому куточку України!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Внутрішній діаметр | 3.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 11 мм |
| Товщина шайби | 0.8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 6958-78 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,32 ₴




