Шайба Ф2 DIN 9021 збільшена нержавіюча
Шайба Ф2 DIN 9021 зі збільшеним зовнішнім діаметром застосовується в невеликих різьбових з’єднаннях, де важливо створити ширшу опору під кріплення.
Такий металовиріб допомагає акуратніше розподілити навантаження та зменшити тиск на поверхню деталі. Виробництво шайби може відбуватися з аустенітної сталі А4, тому виріб підходить для вологого середовища та умов, де звичайна сталь швидше втрачає стійкість до корозії.
Конструкція збільшеної шайби DIN 9021

Основні технічні характеристики шайби Ф2 DIN 9021 (мм):
|
Розмір різьби кріпильного виробу, d |
Внутрішній діаметр шайби, d1 |
Зовнішній діаметр шайби, d2 |
Товщина шайби, s |
|
М2 |
2,2 |
7 |
0,8 |
Дізнайтеся більше про товар, який вас цікавить, або про особливості певних матеріалів у наших менеджерів! Команда заводу «Зевс» готова виготовити для вас як металовироби за вже наявними стандартами, так і нестандартне, спеціалізоване кріплення найвищої якості.
У нас ви зможете легко та швидко купити збільшені нержавіючі шайби DIN 9021 зі сталі А4, ціна на які тим вигідніша, чим більшим є замовлення, що вас цікавить. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені строки. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Чекаємо на ваші дзвінки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Внутрішній діаметр | 2.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Товщина шайби | 0.8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 9021 |
- Ціна: від 0,29 ₴




