Шайба Ф36 DIN 9021 збільшена нержавіюча
Збільшена шайба Ф36 DIN 9021 призначена для масивних з’єднань, де кріпленню необхідна широка опорна поверхня та стабільний розподіл навантаження.
Такий елемент часто використовують там, де важливо захистити матеріал від продавлювання та зробити вузол більш стійким при затягуванні. Шайба з аустенітної сталі А4 добре підходить для експлуатації в сирому середовищі, на відкритому повітрі та в умовах, де кріплення контактує з агресивними зовнішніми факторами.
Конструкція збільшеної шайби DIN 9021

Основні технічні характеристики шайби Ф36 DIN 9021 (мм):
|
Розмір різьби кріпильного виробу, d |
Внутрішній діаметр шайби, d1 |
Зовнішній діаметр шайби, d2 |
Товщина шайби, s |
|
М36 |
39 |
110 |
8 |
Дізнайтеся більше про товар, який вас цікавить, або про особливості певних матеріалів у наших менеджерів! Команда заводу «Зевс» готова виготовити для вас як металовироби за вже наявними стандартами, так і нестандартне, спеціалізоване кріплення найвищої якості.
У нас ви зможете легко та швидко купити збільшені нержавіючі шайби DIN 9021 зі сталі А4, ціна на які тим вигідніша, чим більшим є замовлення, що вас цікавить. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені строки. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Чекаємо на ваші дзвінки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Товщина шайби | 8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 9021 |
- Ціна: від 430 ₴




