Шайба Ф30 ГОСТ 6958-78 збільшена нержавіюча
Збільшена шайба Ф30 ГОСТ 6958-78 використовується у великих з’єднаннях, де навантаження від кріплення необхідно передати на більшу площу поверхні.
Така деталь допомагає захистити матеріал від продавлювання та зробити вузол більш стійким при затягуванні. У нас ви можете замовити нержавіючу збільшену шайбу ГОСТ 6958-78 або DIN 9021 з кислотостійкої сталі А4.
Конструкція збільшеної шайби ГОСТ 6958-78 виконання 1

Основні технічні характеристики шайби Ф30 ГОСТ 6958-78 (мм):
|
Діаметр різьби кріпильної деталі |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, s |
|
|
Клас точності |
||||
|
А |
С |
|||
|
30,0 |
31,0 |
33,0 |
92,0 |
6,0 |
Величезний асортимент кріплення зі сталі та кольорових металів на сайті виробника – заводу «Зевс»!
Співпраця з нами – це завжди вигідно:
- Ціни нижчі за ринок на 3–10% на шайби ГОСТ 6958-78 зі сталі А4.
- Детальне консультування.
- Робота по всій Україні з оперативною обробкою заявки та швидкою доставкою.
- Надання зручної цінової політики для оптовиків.
- Використання тільки якісної сировини, що пройшла сертифікацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Товщина шайби | 6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 6958-78 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 185 ₴




