Болт М5 DIN 6921, ОСТ 37.001.193 шестигранний з фланцем нержавіючий
Болт з фланцем виготовляється за вітчизняним стандартом ОСТ 37.001.193 або німецьким DIN 6921. Конструктивно це стрижень М5, частково покритий різьбою, із шестигранною голівкою. Особливістю металовироба є наявність прес-шайби (фланця), яка може бути:
- гладкою – для запобігання продавлюванню при з’єднанні тонкостінних деталей;
- рифленою – у цьому випадку зубці запобігають самовідгвинчуванню у вібраційних механізмах.
Нержавіючий кріпильний елемент відрізняється довговічністю, стійкістю до корозії та перепадів температур, тому не потребує додаткового покриття і має приємний сріблястий колір.

Технічні характеристики болта М5 DIN 6921 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0,8 |
|
Діаметр фланця |
dcmax |
11,8 |
|
Висота голівки |
kmax |
5,4 |
|
Розмір під ключ |
snom |
8 |
|
Довжина різьби |
bmin |
16 |
Замовити нержавіючі болти А2 з фланцем DIN 6921 за ціною нижче ринку на 3–10% можна на сайті компанії «Зевс».
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або онлайн на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і фланцем |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Висота головки | 5.4 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6921, ОСТ 37.001.193 |
- Ціна: від 2,47 ₴




