Болт М8 DIN 6921, ОСТ 37.001.193 шестигранний з фланцем нержавіючий
Болт нержавіючий із шестигранною голівкою та прес-шайбою (фланцем) М8 ОСТ 37.001.193-83 (DIN 6921) має неповну різьбу. Використовується у багатьох сферах виробництва та промисловості.
Фланець доповнює корисні властивості виробу та таким чином дозволяє заощадити на придбанні додаткової шайби. Металовироби застосовуються разом з іншими кріпильними елементами, які ви також можете придбати у нас: гайками та шайбами.

Технічні характеристики болта М8 DIN 6921 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різьби |
P |
1,25; 1 |
|
|
Діаметр фланця |
dcmax |
18 |
|
|
Висота голівки |
kmax |
8,1 |
|
|
Розмір під ключ |
snom |
13 |
|
|
Довжина різьби |
bmin |
l≤125 |
22 |
|
125 |
28 |
||
|
l > 200 |
– |
||
Замовити нержавіючі болти А2 з фланцем DIN 6921 за ціною нижче ринку на 3–10% можна на сайті компанії «Зевс».
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або онлайн на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і фланцем |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Висота головки | 8.1 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6921, ОСТ 37.001.193 |
- Ціна: від 8,18 ₴




