Гвинт М6 DIN 6912 з циліндричною низькою голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинти, виготовлені за DIN 6912, мають такі відмінні риси:
- низька голівка циліндричної форми;
- шліць під внутрішній шестигранник;
- стрижень з неповним метричним різьбленням.
Завдяки голівці зменшеної висоти це кріплення можна використовувати у випадках, що вимагають зменшення ваги та габариту. Заглиблення під шестигранник дозволяє докласти максимум зусиль при загвинчуванні виробу.

Основні характеристики гвинта М6 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М6 |
|
Висота голівки |
4 |
|
Діаметр голівки |
10 |
|
Розмір під ключ |
5 |
|
Крок різьби |
1 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М6 DIN 6912
|
Довжина, мм |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
8 |
3.3 |
|
10 |
3.6 |
|
12 |
3.9 |
|
16 |
4.5 |
|
18 |
4.85 |
|
20 |
5.2 |
|
25 |
6.2 |
|
30 |
7.3 |
|
35 |
8.3 |
|
40 |
9.5 |
|
45 |
10.5 |
|
50 |
11.5 |
|
55 |
12.65 |
|
60 |
13.6 |
|
65 |
14.65 |
|
70 |
15.7 |
|
80 |
17.4 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий вибір гвинтів DIN 6912 за привабливою ціною від європейських виробників.
Якість реалізованого нами кріплення оцінили багато компаній і фірм України. Доставляємо товар зручним для вас способом по всій території України. Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК. Ми виготовляємо вироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Замовлення на кріплення приймаються менеджерами за контактними телефонами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6912 |
- Ціна: від 1,20 ₴




