Гвинт М8 DIN 6912 з циліндричною низькою голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт з низькою голівкою та заглибленням під внутрішній шестигранник виготовляється відповідно до стандарту DIN 6912 та має високий клас міцності 8.8. Таке кріплення може використовуватися в конструкціях, що піддаються впливу навантажень та вібрації.
Шлиц шестигранної форми можна багаторазово загвинчувати – з'єднання при цьому залишиться надійним. Голівка зменшеної висоти дозволяє робити зручний монтаж кріплення та знизити загальну вагу агрегату.

Основні характеристики гвинта М8 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М8 |
|
Висота голівки |
5 |
|
Діаметр голівки |
13 |
|
Розмір під ключ |
6 |
|
Крок різьби |
1.25 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М8 DIN 6912
|
Довжина, мм |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
10 |
7.2 |
|
12 |
7.7 |
|
14 |
8.2 |
|
16 |
8.8 |
|
20 |
10.2 |
|
25 |
12.5 |
|
30 |
14.0 |
|
35 |
15.7 |
|
40 |
17.5 |
|
45 |
19.5 |
|
50 |
21.5 |
|
55 |
23.5 |
|
60 |
25.3 |
|
70 |
29.1 |
|
80 |
32.8 |
|
90 |
33 |
|
100 |
40 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий вибір гвинтів DIN 6912 за привабливою ціною від європейських виробників.
Якість реалізованого нами кріплення оцінили багато компаній і фірм України. Доставляємо товар зручним для вас способом по всій території України. Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК. Ми виготовляємо вироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Замовлення на кріплення приймаються менеджерами за контактними телефонами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 13 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6912 |
- Ціна: від 3,98 ₴




