Гвинт М12 DIN 6912 з циліндричною низькою голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт з низькою циліндричною голівкою вкручується в попередньо просвердлений отвір необхідного діаметра та кроку різьблення. Застосовується переважно при скріпленні частин конструкцій та механізмів у будівництві, а також промисловому виробництві.
Виготовляється металовироб з низькою голівкою та шліцем під внутрішній шестигранник відповідно до стандарту DIN 6912. Матеріалом для його виготовлення є легована (можлива оцинковка) або нержавіюча сталь.

Основні характеристики гвинта М12 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М12 |
|
Висота голівки |
7.5 |
|
Діаметр голівки |
18 |
|
Розмір під ключ |
10 |
|
Крок різьби |
1.75 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М12 DIN 6912
|
Довжина, мм |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
16 |
22.3 |
|
20 |
25.5 |
|
25 |
29.5 |
|
30 |
32.5 |
|
35 |
36.5 |
|
40 |
40 |
|
45 |
43.89 |
|
50 |
48 |
|
55 |
53.50 |
|
60 |
57 |
|
70 |
65 |
|
80 |
72 |
|
90 |
80 |
|
100 |
88 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий вибір гвинтів DIN 6912 за привабливою ціною від європейських виробників.
Якість реалізованого нами кріплення оцінили багато компаній і фірм України. Доставляємо товар зручним для вас способом по всій території України. Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК. Ми виготовляємо вироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Замовлення на кріплення приймаються менеджерами за контактними телефонами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 18 мм |
| Висота головки | 7.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6912 |
- Ціна: від 25,82 ₴




