Гвинт М20 DIN 6912 з циліндричною низькою голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинти з низькою циліндричною голівкою під внутрішній шестигранник виготовляються за DIN 6912 і мають ряд переваг, завдяки яким широко використовуються в будівництві та багатьох промислових галузях:
- Циліндрична голівка зменшеної висоти дозволяє використовувати дане кріплення у з'єднаннях, де звичайна голівка не поміститься. Також зменшується кінцева вага та розміри конструкцій.
- Шестигранний шліц загвинчується з максимальною затяжкою та має низьку ймовірність зриву. Таким чином, забезпечується надійне з'єднання з великим запасом циклів збирання-розбирання.

Основні характеристики гвинта М20 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М20 |
|
Висота голівки |
12 |
|
Діаметр голівки |
30 |
|
Розмір під ключ |
17 |
|
Крок різьби |
2.5 |
Таблиця теоретичної маси гвинтів DIN 6912
|
Довжина, мм |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
30 |
108 |
|
35 |
118 |
|
40 |
128 |
|
50 |
150 |
|
60 |
172 |
|
70 |
196 |
|
80 |
222 |
|
90 |
245 |
|
100 |
269 |
|
110 |
292 |
|
120 |
316 |
|
130 |
342 |
|
140 |
368 |
|
150 |
394 |
|
160 |
422 |
|
170 |
448 |
|
180 |
474 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий вибір гвинтів DIN 6912 за привабливою ціною від європейських виробників.
Якість реалізованого нами кріплення оцінили багато компаній і фірм України. Доставляємо товар зручним для вас способом по всій території України. Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК. Ми виготовляємо вироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Замовлення на кріплення приймаються менеджерами за контактними телефонами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 30 мм |
| Висота головки | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6912 |
- Ціна: від 128,49 ₴




