Гвинт М6 DIN 564 шестигранний з конусним кінцем
Відповідно до DIN 564 гвинт виконується з повним різьбленням на стрижні, шестигранною голівкою зменшеного розміру і ступінчастим кінцем з конусом. Використовується в різноманітних галузях промисловості та будівництва як стопорний кріпильний елемент спільно з шайбою та гайкою того ж діаметра та кроку різьблення.
Сировиною для виробів, що мають конічний кінець, є вуглецева сталь. Готові елементи можуть бути оцинковані, завдяки чому їх можна експлуатувати в агресивному або вологому середовищі – корозія оцинкованому металовиробу не нашкодить.

Технічні характеристики гвинта М6 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М6 |
|
Крок різьби |
1 |
|
Розмір під ключ |
8 |
|
Діаметр описаного кола е, не менше |
8.79 |
|
Висота голівки |
5 |
|
Довжина цапфи |
3 |
|
Висота конуса |
1.75 |
|
Діаметр цапфи |
4 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М6 DIN 564
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
12 |
3.93 |
|
16 |
4.61 |
|
20 |
5.32 |
|
25 |
6.11 |
|
30 |
7.06 |
Замовити гвинт шестигранник DIN 564 можна на сайті компанії «Зевс», заповнивши форму онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві ви отримуєте сертифікати якості на вироби. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Шестигранна |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 8.79 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 564 |
- Ціна: від 5,45 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




