Гвинт М8 DIN 564 шестигранний з конусним кінцем
Настановний гвинт DIN 564 – це кріпильна деталь, що має наступну конструкційну будову:
- стрижень з повною різьбою;
- конічний кінець;
- зменшена шестигранна голівка.
За стандартом DIN 564 стопорний гвинт виготовляють у двох формах: А – з проточкою, В – зі збігом. Візуально різницю виробів видно на кресленні.

Технічні характеристики гвинта М8 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М8 |
|
Крок різьби |
1.25 |
|
Розмір під ключ |
10 |
|
Діаметр описаного кола е, не менше |
11.05 |
|
Висота голівки |
6 |
|
Довжина цапфи |
4 |
|
Висота конуса |
2.5 |
|
Діаметр цапфи |
5.5 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М8 DIN 564
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
16 |
8.30 |
|
20 |
9.54 |
|
25 |
11.1 |
|
30 |
12.7 |
|
40 |
15.8 |
Замовити гвинт шестигранник DIN 564 можна на сайті компанії «Зевс», заповнивши форму онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві ви отримуєте сертифікати якості на вироби. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Шестигранна |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 11.05 мм |
| Висота головки | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 564 |
- Ціна: від 12,82 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




