Гвинт М10 DIN 564 шестигранний з конусним кінцем
Гвинт М10 DIN 564 має зменшену голівку шестигранної форми та конічний кінець (цапфу). Цапфа може мати 2 форми: A – з проточкою, В – зі збігом. Використовується виріб у різноманітних галузях промисловості та будівництва як стопорний кріпильний елемент спільно з шайбою і гайкою того ж діаметра і кроку різьби.

Технічні характеристики гвинта М10 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М10 |
|
Крок різьби |
1.5 |
|
Розмір під ключ |
13 |
|
Діаметр описаного кола е, не менше |
14.38 |
|
Висота голівки |
7 |
|
Довжина цапфи |
5 |
|
Висота конуса |
3 |
|
Діаметр цапфи |
7 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М10 DIN 564
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
20 |
16.5 |
|
25 |
18.9 |
|
30 |
21.4 |
|
40 |
26.4 |
|
50 |
31.3 |
Замовити гвинт шестигранник DIN 564 можна на сайті компанії «Зевс», заповнивши форму онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві ви отримуєте сертифікати якості на вироби. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Шестигранна |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 14.38 мм |
| Висота головки | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 564 |
- Ціна: від 23,07 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




