Гвинт М20 DIN 564 шестигранний з конусним кінцем
Гвинт М20 DIN 564 має зменшену голівку шестигранної форми та конічний кінець (цапфу). Сировиною для виробництва є вуглецева сталь. Готові елементи можуть бути оцинковані, для збільшення експлуатаційних характеристик. Використовується кріплення у різноманітних галузях промисловості та будівництва для з'єднання, кріплення та фіксації деталей, вузлів, конструкцій.

Технічні характеристики гвинта М20 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М20 |
|
Крок різьби |
2 |
|
Розмір під ключ |
24 |
|
Діаметр описаного кола е, не менше |
26.75 |
|
Висота голівки |
14 |
|
Довжина цапфи |
10 |
|
Висота конуса |
5 |
|
Діаметр цапфи |
15 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М20 DIN 564
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
40 |
128 |
|
50 |
150 |
|
60 |
172 |
|
70 |
194 |
|
80 |
216 |
|
90 |
238 |
|
100 |
260 |
Замовити гвинт шестигранник DIN 564 можна на сайті компанії «Зевс», заповнивши форму онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві ви отримуєте сертифікати якості на вироби. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Шестигранна |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 26.75 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 564 |
- Ціна: від 228,43 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




