Гвинт М24 DIN 564 шестигранний з конусним кінцем
Гвинт М24 DIN 564 використовується для кріплення частин різних конструкцій у машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислових сферах.
Випускають метиз із зменшеною шестигранною голівкою та конічним кінцем (цапфою). Цапфа може мати дві форми:
- А – з проточкою,
- В – зі збігом.

Технічні характеристики гвинта М24 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М24 |
|
Крок різьби |
3 |
|
Розмір під ключ |
30 |
|
Діаметр описаного кола е, не менше |
33.53 |
|
Висота голівки |
17 |
|
Довжина цапфи |
12 |
|
Висота конуса |
6 |
|
Діаметр цапфи |
18 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М24 DIN 564
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
50 |
243 |
|
60 |
275 |
|
70 |
307 |
|
80 |
339 |
|
90 |
371 |
|
100 |
403 |
|
120 |
467 |
Замовити гвинт шестигранник DIN 564 можна на сайті компанії «Зевс», заповнивши форму онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві ви отримуєте сертифікати якості на вироби. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Шестигранна |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 33.53 мм |
| Висота головки | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 564 |
- Ціна: від 502,54 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




