Гвинт М30 DIN 564 шестигранний з конусним кінцем
Гвинт М30 DIN 564 має зменшену головку шестигранної форми та конічний кінець (цапфу). Використовується в різноманітних галузях промисловості та будівництва як стопорний кріпильний елемент спільно з шайбою і гайкою того ж діаметра і кроку різьби.

Технічні характеристики гвинта М30 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М30 |
|
Крок різьби |
3.5 |
|
Розмір під ключ |
36 |
|
Діаметр описаного кола е, не менше |
39.98 |
|
Висота голівки |
21 |
|
Довжина цапфи |
15 |
|
Висота конуса |
8 |
|
Діаметр цапфи |
23 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М30 DIN 564
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
60 |
432 |
|
70 |
479 |
|
80 |
526 |
|
90 |
573 |
|
100 |
620 |
|
120 |
713 |
|
140 |
807 |
|
160 |
901 |
Замовити гвинт шестигранник DIN 564 можна на сайті компанії «Зевс», заповнивши форму онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві ви отримуєте сертифікати якості на вироби. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Шестигранна |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Діаметр головки | 39.98 мм |
| Висота головки | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 564 |
- Ціна: від 480 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




