Гвинт М3 DIN 7984 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт М3 DIN 7984 з низькою голівкою під внутрішній шестигранник є високоміцним кріпленням, тому його застосовують для з'єднання деталей, схильних до впливу високих навантажень. Цей металовироб має великий запас циклів монтажу-демонтажу, тому використовується в часто розбираються і знімних деталях і механізмах.
Німецький стандарт DIN 7984 регламентує виготовлення гвинтів, відмінними рисами яких є:
- стрижень з метричною різьбою, нанесеною на частину його довжини;
- низька циліндрична голівка;
- шліц під внутрішній шестигранник.
Технічні характеристики гвинтів М3 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М3 |
|
Крок різьби |
0.5 |
|
Діаметр голівки |
5.5 |
|
Висота голівки |
2 |
|
Розмір під ключ |
2 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М3 DIN 7984
|
Довжина |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
5 |
0.52 |
|
6 |
0.52 |
|
8 |
0.6 |
|
10 |
0.69 |
|
12 |
0.78 |
|
16 |
0.97 |
|
20 |
1.2 |
Наше підприємство завод «Зевс» пропонує купити гвинт високоміцний DIN 7984 оптом та в роздріб за низькою ціною.
Якість кріплення піддається суворому контролю, тому Ви отримаєте чудовий металевий виріб без дефектів, що відповідає стандартам. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.5 мм |
| Висота головки | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7984 |
- Ціна: від 0,69 ₴




