Гвинт М4 DIN 7984 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт з низькою голівкою циліндричної форми і шліцом під внутрішній шестигранник виконується відповідно до технічного стандарту DIN 7984. З цими металовиробами найчастіше купують також високоміцні гайки і шайби аналогічного розміру і класу міцності.
Виріб М4 відноситься до високоміцного кріплення, завдяки чому його застосовують у конструкціях, схильних до впливу підвищених навантажень. Заглиблення під шестигранний ключ вимагає використання спеціального інструменту. Завдяки великому запасу циклів монтажу-демонтажу, дане кріплення може бути застосоване в механізмах, що потребують частого розбирання.

Технічні характеристики гвинтів М4 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М4 |
|
Крок різьби |
0.7 |
|
Діаметр голівки |
7 |
|
Висота голівки |
2.8 |
|
Розмір під ключ |
2.5 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М4 DIN 7984
|
Довжина |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
10 |
1.3 |
|
12 |
1.5 |
|
16 |
1.9 |
|
20 |
2.3 |
|
25 |
2.7 |
|
30 |
3.2 |
|
35 |
3.4 |
Наше підприємство завод «Зевс» пропонує купити гвинт високоміцний DIN 7984 оптом та в роздріб за низькою ціною.
Якість кріплення піддається суворому контролю, тому Ви отримаєте чудовий металевий виріб без дефектів, що відповідає стандартам. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 7 мм |
| Висота головки | 2.8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7984 |
- Ціна: від 0,80 ₴




