Гвинт М6 DIN 7984 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт із низькою голівкою циліндричної форми та внутрішнім шестигранником виконується відповідно до вимог стандарту DIN 7984. Вибираючи дане кріплення, слід пам'ятати про наступні моменти:
- Залежно від передбачуваних навантажень на з'єднання можна купити гвинт під внутрішній шестигранник з класом міцності 8.8 або 10.9.
- Сировиною, з якої виробляється даний металовироб, може бути легована або нержавіюча сталь. Нержавійку вибирають, якщо експлуатація виробу відбуватиметься у вологому чи агресивному середовищі.
- Леговані гвинти для захисту від корозії та збільшення терміну служби можуть покриватися цинковим шаром.
Технічні характеристики гвинтів М6 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М6 |
|
Крок різьби |
1 |
|
Діаметр голівки |
10 |
|
Висота голівки |
4 |
|
Розмір під ключ |
4 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М6 DIN 7984
|
Довжина |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
10 |
3.6 |
|
12 |
3.9 |
|
16 |
4.5 |
|
20 |
5.2 |
|
25 |
6.2 |
|
30 |
7.3 |
|
35 |
8.3 |
|
40 |
9.5 |
|
50 |
11.5 |
|
60 |
13.6 |
|
70 |
15.7 |
Наше підприємство завод «Зевс» пропонує купити гвинт високоміцний DIN 7984 оптом та в роздріб за низькою ціною.
Якість кріплення піддається суворому контролю, тому Ви отримаєте чудовий металевий виріб без дефектів, що відповідає стандартам. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7984 |
- Ціна: від 1,32 ₴




