Гвинт М8 DIN 7984 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт з низькою циліндричною голівкою DIN 7984 виробляють з вуглецевої або нержавіючої сталі. Перший матеріал може бути покритий цинковим шаром, що забезпечує гарний зовнішній вигляд кріплення та його надійний захист від корозії.
Поглиблення під внутрішній шестигранник дозволяє максимально сильно затягнути метиз і водночас має низьку ймовірність зриву. Такий гвинт забезпечує надійне з'єднання:
- що витримує підвищені статичні, динамічні та вібраційні навантаження;
- що дають можливість багаторазово здійснювати монтаж-демонтаж.

Технічні характеристики гвинтів М8 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М8 |
|
Крок різьби |
1.25 |
|
Діаметр голівки |
13 |
|
Висота голівки |
5 |
|
Розмір під ключ |
5 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М8 DIN 7984
|
Довжина |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
12 |
7.7 |
|
16 |
8.8 |
|
20 |
10.2 |
|
25 |
12.5 |
|
30 |
14.0 |
|
35 |
15.7 |
|
40 |
17.5 |
|
50 |
21.5 |
|
60 |
25.3 |
|
70 |
29.1 |
|
80 |
32.8 |
Наше підприємство завод «Зевс» пропонує купити гвинт високоміцний DIN 7984 оптом та в роздріб за низькою ціною.
Якість кріплення піддається суворому контролю, тому Ви отримаєте чудовий металевий виріб без дефектів, що відповідає стандартам. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 13 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7984 |
- Ціна: від 2,82 ₴




