Гвинт М12 ГОСТ 1486-84, DIN 480 установний з квадратною голівкою
Настановні гвинти, виготовлені відповідно до DIN 480, конструкційно є:
- циліндричний стрижень з різьбленням та закругленим кінцем,
- голівка виробу квадратна, доповнена буртиком.
Аналогічне кріплення виконується згідно з регламентом ГОСТ 1486-84.
Гвинт застосовується у різних сферах діяльності, таких як важке машинобудування, верстатобудування. Використовується як кріплення пакета деталей у приладах, вузлах та агрегатах.

Технічні характеристики гвинта М12 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М12 |
|
Крок різьби |
1.75 |
|
Розмір під ключ |
13 |
|
Діаметр голівки та буртика |
17 |
|
Висота голівки |
16 |
|
Висота буртика |
3.85 |
|
Діаметр цапфи |
8.5 |
|
Довжина цапфи |
3 |
Таблиця теоретичної маси 1 одиниці гвинта М12 ГОСТ 1486 DIN 480
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса, грам |
|
20 |
27.82 |
|
25 |
31.53 |
|
30 |
35.15 |
|
35 |
38.76 |
|
40 |
42.46 |
|
45 |
46.09 |
|
50 |
49.69 |
|
55 |
53.39 |
|
60 |
57.01 |
Компанія «Зевс» пропонує різноманітне кріплення зі складу та на замовлення купити за низькими цінами. Здійснюємо поставки якісного металовиробу в стислі терміни. Необхідна документація на вироби є, елементи кріплення відповідає прийнятим нормам і стандартам. Для отримання більш детальної інформації про товар телефонуйте нашим менеджерам або залишайте заявки онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Інсталяційний |
| Форма головки гвинта | Квадратна (чотиригранна) |
| Форма кінця гвинта | Ступінчастий зі сферою |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 17 мм |
| Висота головки | 16 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 20,99 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




