Гвинт М5 ISO 7379, ГОСТ 28962-91, DIN 9841 призонний з циліндричною голівкою
Гвинт, що виробляється відповідно до вітчизняного стандарту ГОСТ 28962-91, має такі особливості:
- циліндрична голівка із внутрішнім шестигранником;
- стрижень з неповним різьбленням та збільшеною нерізьбовою частиною;
- матеріал – вуглецева сталь;
- точність підвищена - А.
Такі ж гвинти можуть бути виготовлені згідно з міжнародним стандартом ISO 7379 та німецьким DIN 9841. Для покращення зчіпних характеристик метиз може використовуватися спільно з гайкою та шайбою.

Розміри гвинтів М5 за ISO 7379 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр різьби |
d |
М5 |
|
|
Діаметр голівки |
dk мах |
10 |
|
|
Діаметр стрижня |
ds |
6 |
|
|
Висота голівки |
k |
4.5 |
|
|
Розмір під ключ |
s |
3 |
|
|
Довжина нерізьбової частини |
l |
10, 12, 16, 20, 25, 30, 40 |
|
|
Довжина різьбової частини |
b |
max |
9.75 |
|
min |
9.25 |
||
Компанія «Зевс» пропонує купити високоміцний гвинт з неповним різьбленням та потовщеним стрижнем, а також багато іншого кріплення з доставкою по всій території країни. Довгий час роботи на ринку металовиробів України дало можливість запровадити відмінний механізм постачання виробів: підприємства, які співпрацюють з нами, залишаються задоволені якістю продукції, рівнем обслуговування, а також швидкістю виконання замовлень. Щоб уточнити необхідні деталі, зв'яжіться з менеджерами компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 4.5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 10,53 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




