Гвинт М10 ISO 7379, ГОСТ 28962-91, DIN 9841 призонний з циліндричною голівкою
Гвинт, що є стрижнем з неповним різьбленням, гладка частина якого по діаметру перевищує різьбову, а циліндрична головка доповнена шестигранним поглибленням під ключ виробляється за стандартами:
- ГОСТ 28962-91;
- DIN 9841;
- ISO 7379.
Сировиною для виготовлення є вуглецева сталь. Кріплення проходить загартування, завдяки чому його клас міцності найвищий – 12.9. Використовуються високоміцні гвинти із збільшеною нерізьбовою частиною в навантажених конструкціях.

Розміри гвинтів М10 за ISO 7379 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр різьби |
d |
М10 |
|
|
Діаметр голівки |
dk мах |
18 |
|
|
Діаметр стрижня |
ds |
12 |
|
|
Висота голівки |
k |
9 |
|
|
Розмір під ключ |
s |
6 |
|
|
Довжина нерізьбової частини |
l |
16, 20, 25, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 120 |
|
|
Довжина різьбової частини |
b |
max |
16.4 |
|
min |
15.6 |
||
Наше підприємство завод «Зевс» пропонує за оптимальною ціною здійснити закупівлю гвинтів з потовщеним стрижнем і шліцем під внутрішній шестигранник DIN 9841. Також є великий асортимент іншого кріплення. Нестандартні металовироби можемо виготовити на замовлення за Вашими кресленнями. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 18 мм |
| Висота головки | 9 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 40,24 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




