Гвинт М16 ISO 7379, ГОСТ 28962-91, DIN 9841 призонний з циліндричною голівкою
Гвинт з неповним різьбленням та внутрішнім шестигранником на циліндричній голівці відповідає вітчизняному стандарту ГОСТ 28962-91. Збільшена нерізьбова частина металовиробу щільно вставляється в підготовлений отвір і запобігає люфту з'єднання.
Заглиблення під шестигранний ключ дозволяє легко затягувати виріб з максимальним моментом затягування. З'єднання витримує вібрації та може бути розвинене неодноразово – шестигранний шліц має низьку ймовірність зриву.

Розміри гвинтів М16 за ISO 7379 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр різьби |
d |
М16 |
|
|
Діаметр голівки |
dk мах |
30 |
|
|
Діаметр стрижня |
ds |
20 |
|
|
Висота голівки |
k |
14 |
|
|
Розмір під ключ |
s |
10 |
|
|
Довжина нерізьбової частини |
l |
40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 120 |
|
|
Довжина різьбової частини |
b |
max |
22.4 |
|
min |
21.6 |
||
Компанія «Зевс» пропонує купити високоміцний гвинт з неповним різьбленням та потовщеним стрижнем, а також багато іншого кріплення з доставкою по всій території країни. Довгий час роботи на ринку металовиробів України дав можливість запровадити відмінний механізм постачання виробів: підприємства, які співпрацюють з нами, залишаються задоволені якістю продукції, рівнем обслуговування, а також швидкістю виконання замовлень. Щоб уточнити необхідні деталі, зв'яжіться з нашими менеджерами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 30 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 308,88 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




